Чому бухгалтерське програмне забезпечення таке важливе для вашого бізнесу? - АБ Система
 • Головна > Новини > Чому бухгалтерське програмне забезпечення таке важливе для вашого бізнесу?
 • Чому бухгалтерське програмне забезпечення таке важливе для вашого бізнесу?

  Бухгалтерський облік відіграє життєво важливу роль у веденні бізнесу, оскільки він допомагає відстежувати доходи та витрати, забезпечувати відповідність законодавству та надавати інвесторам, та керівництву фінансову інформацію, яку можна використовувати для прийняття бізнес-рішень. Раніше люди керували всім цим вручну. Але бухгалтерське програмне забезпечення зменшило витрати часу для ведення та обслуговуванням документів.

  Бухгалтерське програмне забезпечення

  Бухгалтерське програмне забезпечення робить усе, що бухгалтерія робила раніше вручну, але в цифровому вигляді. Простими словами, бухгалтерське програмне забезпечення оцінює фінансовий стан підприємства та піклується про нього. Бухгалтерське програмне забезпечення позбавляє вас від збереження купи файлів.

  Економить ваш час

  Час – найважливіша річ у бізнесі, особливо коли ви тільки почали свою подорож. Коли ви вели бухгалтерію вручну, це забирало багато вашого дорогоцінного часу. З іншого боку, використання бухгалтерського програмного забезпечення спростило систему в цілому. Це спрощення економить час, який можна інвестувати в інші сектори.

  Прискорення робочої швидкості

  Коли у вас менше паперової роботи, ви маєте змогу робити іншу важливу роботу. Наприклад, ваша історія транзакцій записується. Тепер вам не потрібно сідати, щоб підрахувати загальну суму продажу. Ви отримаєте результат автоматично в програмі.

  Досконалість в роботі

  Це цілком нормально, коли ви допускаєте помилки в розрахунках. Ваш розум не завжди працює в одному режимі. Проблема в тому, що одна маленька помилка у фінансових розрахунках може мати руйнівні наслідки для бізнесу, але автоматизація запобігає цьому.

  Бізнес звіти

  Вам потрібні ваші рахунки-фактури, історія транзакцій, деталі ваших запасів тощо, які є частинами вашого загального бізнес звіту. Дуже виснажливо сидіти з документами та робити звіти. Бухгалтерська система самостійно зробить це.

  На основі клієнтських запитів створено три ключові фінансові звіти:

  • Звіт про прибутки та збитки,  надає інформацію про прибутки та збитки
  • Баланс, дає чітку картину фінансового стану бізнесу на певну дату.
  • Звіт про рух коштів,  є сполучною ланкою між звітом про прибутки та збитки та балансом і повідомляє про кошти, зароблені та витрачені протягом певного періоду часу.

  Економічна ефективність

  Програмне забезпечення стартує з дуже низької вартості, від 400 грн. Програма дорощає із збільшенням можливостей, які містить в собі. Але ви можете почати з першого рівня та оновлювати з прогресом у бізнесі.

  Захист ваших даних

  Існування вашого бізнесу може бути під загрозою, якщо ваші документи потраплять до чужих рук. Програмне забезпечення захищає ваші дані на вашому пристрої, і дуже мало людей мають доступ до інформації.

  Допомагає в оцінці ефективності бізнесу

  Ваші фінансові записи відображають результати діяльності, а також фінансовий стан вашого малого бізнесу чи підприємства. Іншими словами, вони допомагають вам зрозуміти, що відбувається з фінансами вашого бізнесу. Чисті й оновлені записи не тільки допоможуть вам відстежувати витрати, валову маржу та можливу заборгованість, але й порівняють ваші поточні дані з попередніми обліковими записами та правильно розподіллять ваш бюджет.

  Ліцензійна програма для обліку забезпечує відповідність вимогам законодавства

  Закони та нормативні акти часто змінюються, але ліцензійне програмне забезпечення  допоможе  вам забезпечити відповідність законодавству, коли справа стосується вашого бізнесу. Модулі бухгалтерського обліку забезпечать належне виконання таких зобов’язань, як податок з продажу, ПДВ, податок на прибуток і пенсійні фонди.

  Проблеми, які можуть виникнути з системою

  Впровадження нової системи може бути неприємною процедурою. Те саме стосується системи бухгалтерського обліку, ми не будемо цього заперечувати. Незалежно від того, наскільки програмне забезпечення полегшує ваше життя, позбавляючи вас від усіх цих паперів, вам знадобиться трохи часу, щоб впоратися з цим.

  Але програма для малого та середнього бізнесу зазвичай має мінімалістичний дизайн і почати працювати в ньому дуже просто. Спробуйте демо версію програми, поспілкуйтеся із підтримкою, виясніть для себе з ким вам буде комфортно та надійно працювати.

  Якщо ви зацікавлені в процвітаючому майбутньому з особистої та/або ділової точки зору, зверніться до нашої команди відданих справі спеціалістів. Коли ви розглядаєте питання бухгалтерського обліку, аудиту, податкового чи бізнес-консультування, один дзвінок може змінити все. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами!

  Поділитись: