У мене малий бізнес, чи потрібно вести бухгалтерію? 5 причини вести бухгалтерський облік - АБ Система
 • Головна > Новини > У мене малий бізнес, чи потрібно вести бухгалтерію? 5 причини вести бухгалтерський облік
 • У мене малий бізнес, чи потрібно вести бухгалтерію? 5 причини вести бухгалтерський облік

  Достатньо у мене грошей?

  Без бухгалтерії ви не знатимете, хто вам що винен. Основа бухгалтерії означає надіслані рахунки та отримані платежі. На початку розвитку малого бізнесу це може здаватися непотрібним, оскільки ви можете маніпулювати цією інформацією у своїй голові, але в міру розвитку вашого бізнесу вам знадобляться системи для відстеження таких речей, як кредиторська та дебіторська заборгованості. І, зрештою, те, як ваш бізнес керує грошовими потоками, безпосередньо впливає на те, що ви особисто берете додому!

  Що там на банківський рахунках?

  Якщо ви стежите за бухгалтерським обліком свого підприємства, досить просто переглянути щомісячну виписку з банківського рахунку та переконатися, що все збігається. Це називається банківською звіркою. Бухгалтерія АБ ОФІС полегшує звірку ваших банківських рахунків і запобігає виникненню фінансових проблем через банківські помилки.

  Ми заохочуємо власників малого бізнесу підключати свої банківські канали безпосередньо до нашого бухгалтерського програмного забезпечення. Це значно спрощує процес узгодження банківських операцій. Зіставлення ваших банківських виписок (імпортованих транзакцій) із тими, що є у вашому обліковому програмному забезпеченні (введених транзакцій), ще ніколи не було таким простим. Просто дозвольте автоматизації зробити це за вас, щоб вам потрібно було переглядати його лише раз на тиждень або близько того. Крім того, АБ ОФІС також автоматично зіставляє звіти під час звірки. Кожну платіжна трансакція класифікувати в системі бухгалтерського обліку та прив’язати до документа по якому вона здійснювалася.

  Чи отримуєте ви прибуток?

  Прибуток є, ймовірно, однією з головних причин, чому ви взагалі підприємець. Але без бухгалтерії буде дуже важко оцінити, чи є ваш бізнес насправді прибутковим. Хоча на даний момент ваш банківський рахунок може бути в плюсі, це не означає, що ваша компанія покаже плюс наприкінці року. З іншого боку, ведення точного обліку дає змогу бачити приплив і відтік. І саме так ви дізнаєтеся, чи є ваш бізнес прибутковим.

  Ви платите менше податків?

  Якщо ви не відстежуєте свої витрати, швидше за все, ваш податковий рахунок буде вищим, ніж ви хотіли б. Чому так? Тому що витрати зменшують ваш чистий дохід! (Це може здатися поганою річчю, але пам’ятайте, що чим нижчий ваш прибуток, тим менші ваші податкові зобов’язання.) Звичайно, витрати за вашою кредитною та дебетовою картками досить легко відстежити, але невеликі витрати тут і там зазвичай покриваються готівкою.  Вам краще не змішувати бізнес з особистим!

  Як отримати додаткове фінансування?

  Якщо ваш бізнес розвивається і ви розглядаєте можливість додаткового фінансування для розширення, це чудово, поки ви не зайдете в банк без будь-яких доказів того, що ви справді ведете успішний бізнес. І несподівано, але точна бухгалтерія є основою, яка створює ці докази. Якщо ви правильно ведете бухгалтерський облік, ви можете легко створювати такі звіти, як баланси та звіти про прибутки та збитки, які мають вирішальне значення для того, щоб допомогти вам обґрунтувати фінансування. Підсумок: відсутність бухгалтерії означає відсутність кредиту.

  Висновок

  Як ви бачите, є багато причин, щоб дізнатися про тонкощі бухгалтерського обліку та про те, як це впливає на успіх вашого бізнесу. Підготовка до податкової звітності, оплата в міру зростання вашого бізнесу, сплата менших податків і отримання допомоги через позики – це лише верхівка айсберга. Ось чому вибір правильного бухгалтерського програмного забезпечення є ключовим для власника малого бізнесу.

  Ми надаємо можливість до 30 днів протестувати програму АБ ОФІС абсолютно безкоштовно, цього часу, як показує практика, достатньо для того щоб зрозуміти чи підходить вона вам.

  А як кажуть дослідження, людині достатньо лише 21 день, щоб закріпити хороші звички, тож розвивайте ваш бізнес разом з нами.

  Поділитись: