Українська (ua)Русский (ru)
banner_02_ua
Нові ціни з 01.01.19
29 грудня 2018

Шановні користувачі, хочемо звернути Вашу увагу на нові ціни ліцензійного обслуговування, які будуть діяти починаючи з 1 січня 2019 року.

 
Можливість оновитися до Windows 10 безкоштовно
07 листопада 2017

Випуск Windows 10 компанія Microsoft відзначила, здивувавши користувачів атракціоном щедрості: безкоштовне оновлення до Windows 10 для користувачів попередніх версій Windows. Акція офіційно тривала рік і завершилася влітку 2016 року. Однак вона продовжилася неофіційно, і до грудня 2017 року Windows 10 можна отримати безкоштовно.

Windows_GetWindows10_v03_1920_Win10_Hero_img


Microsoft дозволила безоплатно отримати свою останню ОС після закінчення офіційного безкоштовного терміну людям з особливими потребами. Однак при цьому компанія не вимагала якогось підтвердження. Користувачі використовували цю можливість для оновлення та задавалися питанням, коли вона закінчиться.


Днями деякі інтернет-ресурси опублікували наступну інформацію: безкоштовний перехід на Windows 10 для людей з особливими потребами можливий до 31 грудня 2017 року. Ми це перевірили - поки що дата закінчення неоголошена і Microsoft обіцяє повідомити про дату закінчення акції заздалегідь. Щоб скористатися безкоштовним апдейтом необхідно відвідати веб-сторінку Windows 10 free upgrade for customers who use assistive technologies і завантажити програму для апгрейда. Вона працює лише на Windows 7 та Windows 8.1. Користувачам Windows 8 потрібно спочатку оновитися до Windows 8.1.

На веб-сторінці натисніть кнопку Upgrade Now, щоб завантажити асистент Windows 10 Upgrade Assistant. В цілому процес встановлення Windows 10 та її робота нічим не відрізняються від того, що було до 29 липня.

win10_update

https://www.microsoft.com/uk-ua/accessibility/windows10upgrade

 
Зміна цін 01.11.17
26 жовтня 2017

Шановні користувачі, хочемо звернути Вашу увагу на те, що з 01.11.17 будуть внесені зміни в вартість продуктів компанії АБ Система.

 
Конференція ERP для МСБ. Cybersecurity. Комплексна безпека.
08 вересня 2017
forsite1

14.09.2017 у м. Київ в Університеті банківської справи відбудеться конференція «ERP для МСБ. Cybersecurity. Комплексна безпека», будуть  охоплені  наступні питання:  

-          Кібербезпека. Рішення щодо захисту IT інфраструктури

-          Комплексна автоматизація, ERP, CRM для МСБ

-          Технічна безпека і боротьба з шахрайством. Юридичний супровід і захист бізнесу

компанія АБ Система прийматиме участь у конференції. – приєднуйтесь

більш детальна інформація на сайті клубу

14.09.2017 у м. Київ в Університеті банківської справи відбудеться конференція «ERP для МСБ. Cybersecurity. Комплексна безпека».  будуть  охоплені  наступні питання:  

-          Кібербезпека. Рішення щодо захисту IT інфраструктури

-          Комплексна автоматизація, ERP, CRM для МСБ

-          Технічна безпека і боротьба з шахрайством. Юридичний супровід і захист бізнесу

компанія АБ Система прийматиме участь у конференції. – приєднуйтесь

більш детальна інформація на сайті клубу

 
ДФС припинила підтримку ПЗ Податкова звітність (OPZ)
24 березня 2017

Державна фіскальна служба України повідомляє про припинення супроводження програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» у зв’язку з дублюванням характеристик зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

За функціональністю Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» має додатково можливість формувати і відправляти статистичну звітність та звітність до Пенсійного фонду та можливість накладання електронного цифрового підпису.

 
Де в податковій накладній зазначати код УКТ ЗЕД
25 січня 2017

1 січня 2017 року стали обов'язковими такі реквізити податкової накладної, як код УКТ ЗЕД для товарів і код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

До внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення код товару згідно з УКТ ЗЕД слід вказувати в графі 3 табличної частини податкової накладної.

Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми накладної код послуги тимчасово не вказується.

Відсутність коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року, до дати вступу в силу відповідних змін до форми податкової накладної не вважається помилкою, допущеної при складанні такої податкової накладної.

Фіскальна служба в листі від 20.01.2017р. №1312/7/99-99-15-03-02-17 відзначає, що з 1 січня 2017 року за здійснення платниками податків операцій з поставки товарів у податковій накладній в обов'язковому порядку вказується код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних та імпортних товарів - 10 знаків, для інших товарів - не менше 4 знаків). При цьому код вказується на всіх етапах поставки товарів від виробника або імпортера до кінцевого споживача і незалежно від дати придбання або виготовлення такого товару (до 1 січня 2017 року або після цієї дати).

Вищезазначені зміни стосуються також розрахунків коригування до податкових накладних, які складаються з 1 січня 2017 року, незалежно від дати складання податкових накладних (до 1 січня 2017 року або після цієї дати), до яких складаються такі розрахунки коригування.

У той же час, в разі складання податкових накладних не за операціями поставки товарів/послуг, а з метою нарахування податкових зобов'язань відповідно до п. 198.5 ПКУ і/або ст. 199 ПКУ (за товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для використання або починають використовуватися в неоподатковуваних операціях), не вказується код товару згідно з УКТ ЗЕД, а для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.