Українська (ua)Русский (ru)
banner_02_ua
Модулі взаємодії для «АБ ОФІС»

Модулі взаємодії з базами даних і зовнішніми пристроями


РОБОТА З ФІСКАЛЬНИМИ РЕЄСТРАТОРАМИ

Даний модуль дозволяє працювати з фіскальними реєстраторами безпосередньо з програми «АБ ОФІС» 4.0. Друк чеків на підставі створеної накладної відпуску/повернення, друк нульового чека, внесення/вилучення в/з каси грошей, отримання X і Z звітів.

     Рекомендовані моделі фіскальних реєстраторів:

  • МАРIЯ-304T (версії 304T-1, 304T-2)
  • МАРIЯ-304T1 (версії 304T1-1, 304T1-2)
  • МАРIЯ-304T2 (версії 304T2-1, 304T2-2)
  • IКС-Е810Т (версії ЕП-08, ЕП-09)
  • MIНI-ФП54.01* (версия 5401F1)
       * - спрощена модель, без автообрізки з невисокою швидкістю друку (для невеликої фірми)

     Усі рекомендовані моделі фіскальних реєстраторів забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів та формування контрольної стрічки в електронній формі.

     Модуль не працює з жодними іншими моделями фіскальних реєстраторів.

     Реалізація для інших моделей фіскальних реєстраторів розглядається в індивідуальному порядку.

     Модуль не працює з жодними касовими апаратами, в тому числі:
  • МІНІ 400/500/600 усіх версій
  • DATECS усіх версій
  • ЕКСЕЛЛІО усіх версій

Увага!

Для роботи використовуйте дисплеї покупця для фіскальних реєстраторів, які мають 2 рядки по 20 символів. Це дає можливість видавати інформацію для покупця в читабельному вигляді, що особливо актуально для модуля "Мінімаркет".


ОБ'ЄДНАННЯ ДАНИХ

Даний модуль призначений для об'єднання та синхронізації даних, створених/змінених у кількох окремих/незалежних одна від одної базах даних. Наприклад, у підприємства є головний офіс, а також філія (ї) або магазин (и), розташовані в різних кінцях міста або в різних містах. Кожен з підрозділів веде самостійну роботу. У встановлений період - кінець робочого дня/тижня/місяця - підприємству необхідно, що б нова інформація/зміни, внесені кожним підрозділом, були передані в бази інших підрозділів.

СЕРВЕР ТЕКСТОВОГО ДРУКУ

Модуль Сервер текстового друку 1.0 призначений для виводу текстової інформації на принтер. При друці використовується текстовий режим роботи принтера, що дозволяє досягти максимальної (для даного друкувального пристрою) швидкості друку. Друк здійснюється на принтери, які підтримують текстовий вивід в кодах ASCII, а також систему команд ESC/P (2). Завдяки текстовому режиму друку користувачеві доступні всі налаштування, які підтримує його принтер. Наприклад, безпосередньо на принтері можна вибрати потрібний шрифт для друку або змінити його щільність. Інші налаштування, необхідні для роботи сервера друку, користувач може задати або змінити під час роботи програми.
Підтримується лише друк первинних документів:
- рахунок на продаж;
- накладна відпуску;
Можливість реализації інших друкованих форм розглядається в індивідуальному порядку.
Моделі матричних принтерів, з якими працює модуль:
Epson LX 300 (порт LPT)
Epson LX 300 (порт USB) - не підтримується

ОБМІН ДАНИМИ

Даний модуль призначений для копіювання даних з однієї бази даних в іншу.
У процесі ведення власного бізнесу Ви можете використовувати декілька юридичних осіб. Полегшити обмін інформацією та даними між цими підприємствами допоможе даний модуль.
Приклад 1. Припустимо, Вам необхідно зробити відпуск товару клієнтові з конкретного підприємства «В», а товар, в даний момент, знаходиться на балансі іншого Вашого підприємства «А». Формуючи накладну відпуску з «А» на «В», модуль допоможе автоматично створити прихідну з «В» на «А» і відразу ж відпускну накладну з підприємства «В» для клієнта.
Приклад 2. В одній з баз Ви можете організувати оперативний облік з внесенням інформації, яка не має застосування в автоматизації роботи, наприклад, Вашого бухгалтера. За допомогою модуля копіювання даних Ви зможете легко перенести необхідну для бухгалтера інформацію в іншу базу, яка необхідна лише для його роботи.

КЛІЄНТ - БАНК

Даний модуль дозволяє автоматично імпортувати/експортувати дані в/з електронної виписки Вашої програми «Клієнт-Банк» з/в розділ ФІНАНСИ програми «АБ ОФІС».